Jezírková fólie Fatra 1,5mm šíře 5m

Jezírková fólie svařená na míru o síle 1,5mm vhodná pro jezírka, nádrže - požární, zasněžovací, jímky, studny, 168Kč /m2

Sleva

Fatra

Dostupnost ve dnech: SKLADEM

4 204 Kč s DPH

Koupit

3 474 Kč bez DPH

Původní cena: 5 255 Kč

Fatra - Český výrobek s průtažností 300% možnost instalace svařování až v -8°C

Šíře fólie beze sváru je 2m

Specifikace

 • fólie Fatra 805V 1,5mm nevyztužená fólie na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P)
 • fólie Fatra 805V 1,5mm má chemickou odolnost vůči všem v přírodě se vyskytujícím vodám bez rozdílu množství minerálů a přírodních látek v ní rozpuštěných
 • fólie Fatra 805V 1,5mm je neškodná pro ryby a vodní rostliny
Hydroizolační jezírková fólie Fatra 805V 1,5mm slouží k izolaci zahradních jezírek, rybníků, biotopů a dalších vodních ploch.
Homogenní fólie dokonale brání ztrátám vody z jezírka průsakem, má výbornou průtažnost, je přizpůsobivá členitosti podkladu a je odolná proti prorůstání kořínků rostlin.
V případě, že Vaše jezírko je členité a přejete si jezírko zaizolovat kvalitně bez záhybů kvůli držení se nečistot pod hladinou neváhejte nás kontaktovat. Specializujeme převážně na hydro-izolace rybníků, jezírek, plochých střech, vodních nádrží pro zasněžování, požárních nádrží atd. Této činnosti se věnujeme od roku 2007. Již nás nepřekvapí žádná složitá izolace jezírka či nádrže.
Provádíme izolace v místě realizace
 • plochy od 100m2
 • plochy kolem 2000m2 je nutno konzultovat ( slevy, plánování dle počasí, určení na více dnů)
 • přítoky, odtoky, sloupy, patky pro mola, schody, opěrné zdi, instalatérské montážní prvky, části filtrace
 • izolace studny - průměry 80cm, 100cm, 120cm různé hloubky na přání. Tato izolace se vyrábí u nás na provozovně a zasílá se dopravní službou. Doba doručení je 5 až 10 dní.
 • izolace jímky - máte starou jímku a chcete ji zaizolovat a používat tak třeba na dešťovou vodu? v takovém případě zašlete rozměry a rádi Vám ji vyrobíme na míru a zašleme na dobírku. Doba doručení je 8 až 16 dní.
   Akční nabídka !
   

    

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně

   Eshop